06/20/10 21:55

Волейболистките ни отново с категоричен успех

След като вчера българските волейболистки постигнаха тригеймова победа над представителките на Великобритания, днес момичетата на Драган Нешич постигнаха още един чист успех срещу този съперник. Двубоят бе част от програмата Европейската волейболна лига за жени. Състезателките ни отново показаха класа и се наложиха след 25:13, 25:23 и 25:14 точки в отделните части. Волейболистките ни надиграха Великобритания само за 1 час и 13 минути игра пред около 270 зрители. Така България има четири победи в четири мача в надпреварата без загубен гейм до ...