06/30/10 21:03

Ясен Петров: Чака ни още много работа, допускаме груби грешки

Старши треньорът на Левски Ясен Петров дебютира със загуба начело на „сините”, след 2:3 в контрола срещу румънския Търгу Муреш, но сподели, че не се притеснява от резултата. Специалистът отчете, че има много неща, върху които да се работи преди официалните мачове, заради грубите тактически грешки, допускани от футболистите му. „Дадохме възможност на част от нашите играчи да поработят в игрова обстановка. От две положения, румънският отбор отбеляза три гола. Груби грешки в защита и много изпуснати положения,” коментира Петров пред Гонг. „Не съм...