07/01/10 23:04

Бивш рефер: Просто дайде телевизор на четвъртия съдия, и всичко ще се реши

Бившият италиански рефер Джиджи Аньолин смята, че технологиите могат много бързо да навлязат във футбола. Темата е широко обсъждана, след многобройните съдийски грешки на Мондиал 2010. „Според мен може лесно да бъде направено. Просто дайте на четвъртия рефер телевизор, който показва повторенията на телевизионните канали, които излъчват мачовете, и които виждат милионите зрители,” коментира темата уважаваният арбитър пред Gazzetta dello Sport. „Четвъртият съдия има право да говори с главния рефер и помощниците му, и може би веднъж-два пъти на ...