07/14/10 22:03

Калиакра с трета поредна победа

Калиакра Каварна записа трета поредна победа от лятната подготовка. Днес каварненският тим победи като гост втородивизионния Етър с 2:0. Гостите поведоха в 67-ата минута чрез Георги Станчев, а в 72-ата нападателят Димитър Чечев отбеляза дебютното си попадение за Калиакра, с което оформи крайния резултат. През двете полувремена наставникът Филип Филипов пусна два различни състава. Спарингът се игра във Велико Търново пред около 700 зрители на стадион Ивайло. Мачът започна равностойно, като в първите минути липсваха головите ситуации. В 8-ата мин...