07/17/10 18:57

Сър Алекс впечатлен от дебюта на Крис Смолинг

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Сър Алекс Фъргюсън изрази своето задоволство от представянето на новото попълнение Крис Смолинг в неговия неофициален дебют за „червените дяволи” при успеха с 3:1 срещу Селтик. Поради отсъствието на Рио Фърдинанд и по-дългата почивка за Неманя Видич след Световното, Смолинг си партнира в центъра на отбраната с Джони Евънс. 20-гпдошният бивш играч на Фулъм нямаше най-лекия възможен старт, след като направи дузпа за нарушение срещу Джо Ледли, от която Гиоргиос Самарас изравни резултат. Въпреки това, Сър Алекс оста...