07/20/10 22:17

Литекс с комфорт на почивката - 2:0 срещу Рудар

С два хубави гола на Уилфред Нифлор и Небойша Йеленкович Литекс води с 2:0 като гост на Рудар в мач реванш от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. „Оранжевите” спечелиха първата среща с 1:0 и само 45 минути ги делят от следващата фаза. Нифлор откри в 28-та минута след центриране на Том от корнер, а 11 минути по-късно французинът свали топката на Йеленкович, който от 24 метра шутира точно. Първите минути на двубоя Рудар имаше възможности да открие резултата, но след като Литекс се окопити, започна да играе по-добре, и до края на п...