07/25/10 17:01

Девойките останаха на шесто място на Балканското по волейбол

Националният отбор по волейбол на България за девойки младша възраст (родени след 1993 г.) отново загуби от Гърция с 0:3 (23:25, 17:25, 21:25) и така се нареди на шестото място в крайното класиране на Балканското първенство. За разлика от предишните дни, днес нашият мач се игра в разкошното ново спортно съоръжение Спортен дворец Тополица в центъра на град Бар. В първия гейм гъркините, които вече ни победиха веднъж в груповата фаза, тръгнаха уверено и поведоха с 8:3 и 16:9. Серия от чудесни сервиси на Искра Минтова, подкрепени с добри атаки от ...