07/27/10 22:05

Червенков: Шансовете намаляват, отиваме в Словакия за победа

Треньорът на Литекс Ангел Червенков заяви след домакинското равенство 1:1 срещу Жилина в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, че шансовете на оранжевите вече са по-малки, но отборът има сили да победи в реванша и да се класира. „Получи се един динамичен мач с тактическо надлъгване и в двете полувремена. И двата тима се стараеха да играят за победа, за съжаление допуснахме много неточности в дефанзивен план”, каза наставникът на ловчанлии на пресконференцията след мача. „Получи се един резултат, който не ни задоволява и трябва да см...