07/30/10 22:05

Куриозен гол на Сираков не стигна на Амкар срещу Налчик

Захари Сираков вкара куриозен гол за своя Амкар срещу Спартак Налчик, но той не се оказа достатъчен за тима от Перм, който загуби гостуването си от 15-ия кръг в руското първенство с 1:2. Сираков и Мартин Кушев започнаха титуляри за Амкар като останаха на терена през всичките 90 минути на срещата. Георги Пеев отново не попадна в групата на тима заради контузия. Играчите на Амкар допуснаха два бързи гола в началото на двубоя, като точни за домакините бяха Роман Концедалов и Леандро съответно в 9-та и 11-та минути. В 74-та минута пък падна гола...