07/31/10 20:25

Боздански: Опитахме да се върнем в мача, но късно

Старши треньорът на Пирин Йордан Боздански изрази съжаление, че отборът му стартира със загуба шампионата. Благоевградчани претърпяха поражение с 1:2 като гост на Черно море. „Много боязливо, много страхливо първо полувреме. През второто полувреме играхме много по-добре. Но пак казвам – от първото – почти нищо…” – коментира след двубоя Боздански. „Доволен съм от агресията след почивката. Създадохме 3-4 положения. При 1:0 имахме още две 100-процентови положения, дори едното не знам дали не беше гол, когато топката бе избита от вратаря. След то...