07/31/10 08:25

Ман Юн загуби в Мексико, Ернандес замени Бербатов на почивката

Манчестър Юнайтед загуби последната си контрола отвъд Океана, с 2:3 като гост на Чивас Гуадалахара. Новото попълнение на „червените дяволи” Хавиер Ернандес игра по едно полувреме за двата състава, като замени на почивката Димитър Бербатов в отбора на Юнайтед. Преди това именно Ернандес откри резултата в осмата минута, срещу новия си тим, но след включването си в английската група, той нямаше толкова късмет, и не успя да се разпише сред голмайсторите. Двубоят бе посветен на откриването на новия стадион на Чивас Гуадалахара, „Естадио Омнилайф”, ...