08/01/10 12:18

Анри с две асистенции при дебюта си в САЩ

Френският нападател Тиери Анри се отличи с две асистенции при дебюта си в първенството на САЩ по футбол (МЛС) за Ню Йорк Ред Булс. Анри, който се присъедини към американския тим от Барселона през миналия месец, подаде за двата гола на колумбийския си партньор в атаката Хуан Пабло Анхел при равенството 2:2 срещу домакина Хюстън Динамо. Французинът нацели и греда в 42-ата минута, а гостите изпуснаха победата след гол на Брайън Мюлън в последната минута. Тимът от Хюстън игра с човек по-малко цяло второ полувреме игра след червен картон на Ловъл...