08/07/10 21:38

Българско дерби не се състоя, Амкар загуби от Анжи

Амкар загуби от Анжи Махачкала с 0:1 в мач от 16-я кръг на руското първенство. Българско дерби отново не се състоя, тъй като Тодор Тимонов остана на резервната скамейка по време на двубоя. За сметка на това за състава от Перм играха двама българи – повиканият от Станимир Стоилов Захари Сираков, както и Мартин Кушев. И двама започнаха като титуляри срещата. Георги Пеев отново не попадна в групата, причината е травмата, която продължава да лекува. Победното попадение за домакините от Анжи падна от дузпа. В края на първото полувреме, в 44-та мин...