08/07/10 19:52

Карвальо видя сметката на Черно море, Жардел дебютира

Локомотив Пловдив победи Черно море като домакин с 2:0, в мач от втория кръг на А група. „Смърфовете” се поздравиха с успеха и трите точки, благодарение на два гола, реализирани от новото попълнение Базил де Карвальо още през първите 20 минути на мача. Любопитното е, че звездата на „моряците” Марио Жардел направи своя дебют в официален двубой за варненци, след като се появи на терена едва в 81-та минута на мача. Футболистът обаче бе за прекалено кратко време на терена, за да успее да впечатли феновете. Домакините започнаха много по-добре срещ...