08/07/10 23:48

Манолев започна новия сезон с асистенция за ПСВ

Българският национал Станислав Манолев отново показа ниво в мач за клубния си тим. Защитникът игра цял мач при победата с 3:1 на неговия ПСВ Айндховен срещу Хееренвеен. В мача от първия кръг на холандското първенство, Манолев отново загатна, че ще бъде неизменна част от титулярите, още повече, че асистира за първия гол на ПСВ. Първото полувреме завърши при резултат 0:0, а четирите попадения паднаха след почивката. В 52-та минута на мача Ола Тойвонен се възползва от чудесната асистенция на Станислав Манолев и реализира за 1:0. Десет минути по-...