08/12/10 00:41

Загуба за Франция, планът на Блан зацикли още в първия мач

Новият селекционер на Франция Лоран Блан стартира с поражение начело на тима. „Петлите” загубиха приятелската си среща с Норвегия с 1:2. Мачът се игра в Осло и въпреки многото промени в тима на френския национален отбор, това се оказа недостатъчно поне за равенство. След грозното отпадане на Мондиал 2010, „петлите” смениха наставника си, който от своя страна не повика звездите на отбора за този мач, а заложи на съвсем алтернативен състав. Франция откри резултата в началото на второто полувреме. В 48-та минута на мача влезлият като резерва Бен...