08/13/10 23:47

Съперникът на ЦСКА мачка в първия кръг на първенството

Съперникът на ЦСКА в турнира Лига Европа – ТНС победи с категоричното 5:2 тима на Престатън Таун в мач от първия кръг на първенството в Уелс. Домакините от Дъ Ню Сейнтс не оставиха съмнение в разликата между двата отбора и безпроблемно постигнаха победата. Крис откри в 12-та минута, а Крейг удвои преднината в 12-та. Още в ответната атака Хънт върна една попадение, но в 27-та Шарп вкара за 3:1. При този резултат двата отбора се оттеглиха на почивка. Холмс подпечата успеха на своите в 58-та минута, а отново Хънт в 83-та вкара втори гол за гости...