08/14/10 22:29

Живко Миланов игра при успех на Васлуй, Генчев пропусна

Отборът на Васлуй победи с 2:1 отбора на Брашов в мач от четвъртия кръг на румънското първенство. За домакините игра само единият от двамата български футболисти – Живко Миланов. Бившият играч на Левски започна като титуляр, докато Станислав Генчев остана извън групата за мача. Васлуй поведе в резултат с попадение на Пап в 20-та минута. Само три минути по-късно Йонеску вкара за 1:1, с което завърна още повече срещата. В крайна сметка обаче тимът на българските играч записа успех и взе трите точки след гол на Поуга в 66-та минута. Така след ус...