08/14/10 22:54

Литекс сам се затрудни, но победи Пирин

Шампионът Литекс победи с 2:1 Пирин в мач от третия кръг в А група и така вече има актив от 7 точки след две победи и едно равенство. Двубоят на Градския стадион в Ловеч се оказа труден за домакините, но единствено по тяхна вина. През почти целия мач, „оранжевите” контролираха играта, но направиха куп непростими пропуски, с които си усложниха живота и трябваше до последния момент да пазят крехкия си аванс от един гол. В началните минути на мача след сблъсък с вратаря на Пирин Макенджиев, контузия получи националът Пламен Николов, който трябва...