08/14/10 21:49

Торо: Неприятно ми се вижда положението

Капитанът на българския национален отбор по баскетбол Стефан Георгиев, както и съотборниците му, споделиха разочарованието след загубата от Грузия насред зала „Универсиада”. Опитният център отчете, че все още имаме шанс за класиране на Евробаскет 2011. „Днес започнахме добре, на полувремето водехме, но накрая, последната част играхме изключително слабо в защита, вкараха ни 25 точки, което е недопустимо, ако искаме да победим,” коментира Торо. Изявите на Филип Виденов не стигнаха, за победа над Грузия, и Стефан Георгиев каза:„Невъзможно е сам ...