08/15/10 20:40

Каен подчини Лион в истинско шоу

Отборът на Каен победи с 3:2 гранда Лион в зрелищен мач от Лига 1.Араби откри за домакините още във втората минута, но Гомис направи 1:1 само четири минути по-късно. Ятабаре обаче отново даде предимство на Каен в 16-та минута, само за да се стигне до 22-та минута, когато отново Гомис възстанови равния резултат. Антони Ревейер обаче си изкара два бързи жълти картона в края на първото полувреме и остави Лион с играч по-малко. Каен се възползва от това и в 77-та минута Н'Дийае вкара победния гол. В другия мач, който се играеше по това време, Бордо...