08/21/10 22:07

Валентин Илиев и Гъргоров записаха хикс в Румъния

Отборът на Университатия Крайова не успя да победи Астра Плоещ като гост, но за сметка на това двама българи демонстрираха възможностите си на терена. Мачът от петия кръг на румънското първенство завърши 2:2. Валентин Илиев започна като титуляр за Университатия и игра до самия край на двубоя, докато Емил Гъргоров влезе в 60-та минута на срещата. Бившият футболист на ЦСКА и Терек Грозни получи и жълт картон в 60-та минута. Гостите от Крайова откриха още в 28-та минута на мача чрез Александру Пицурка. 10 минути по-късно домакините изравниха, а...