08/22/10 20:42

Господинов: Надявахме се да ужилим Левски, но не се получи

Вратарят на Калиакра Каварна Йордан Господинов сподели след поражението с 0:3 от Левски, че горчивият вкус от загубата идва предимно заради двата гола, които той инкасира в мрежата си в края на мача. „Работата ми е да помагам на отбора, съжалявам, че не взехме нищо. Има логика във футбола и начинът, по който се разви в края мачът беше много болезнено”, сподели Йордан Господинов. „Надявахме се, така на футболен език ще го кажа - да ги ужилим, но не се получи. Има кадърни момчета в отбора ни. Голяма част от тях нямаха мачове в А група в началот...