08/29/10 18:05

Михайлов с нова суха мрежа, Аякс застигна Манолев на върха

Вече в четвърти пореден мач българският вратар Николай Михайлов не допусна гол във вратата си, а неговият Твенте победи с 4:0 у дома Утрехт. Треньорът на шампионите Мишел Прюдом отново заложи на Михайлов на вратата, оставяйки на пейката клубната легенда Сандер Бошкер, който бе част от състава на Холандия на Мондиал 2010. Твенте стигна до успеха с четири гола в последните 26 минути на двубоя. Австриецът Марк Янко вкара първите две попадения за тима от Еншеде в 64-ата и 72-та минути, а другите две заби младокът Люк Де Йонг в 78-ата и 84-ата. Друг...