08/30/10 00:09

Фалстарт за Моуриньо в Реал Мадрид

Жозе Моуриньо не успя да запише победа в първия си мач като треньор на Реал Мадрид в Примера дивисион и тимът му завърши наравно 0:0 при гостуването на Майорка. Малко изненадващо Моуриньо не заложи в титулярни състав на Месут Йозил, а на Серхио Каналес и същевременно остави и другото си ново немско попълнение Сами Кедира. Двамата германци все пак влязоха в игра през второто полувреме. Атаката на Реал пък бе водена от Гонсало Игуаин, който бе подпомагам от втора позиция от аржентинския си сънародник Анхел Ди Мария, взет през лятото от Бенфика и ...