08/31/10 00:16

Новият Интер на Бенитес започна лошо в Серия А

След като загуби мача за Суперкупата на Европа, Интер на Рафа Бенитес започна лошо и в италианската Серия А. В мач от първи кръг на шампионата „нерадзурите” не можаха да отбележат гол на Болоня и завършиха наравно 0:0. На „Стадио Ренато Дал’Ара” еврошампионът изглеждаше объркан в търсенето си на гол във вратата на домакините. Миланският гранд контролираше топката и владееше играта през по-голямата част от мача, но въпреки това не съумяваше да застраши опасно вратата на Болоня. Домакините от своя страна се отбраняваха много успешно, затваряха ...