09/03/10 20:19

Добре познат на Левски французин свири на ЦСКА срещу Бешикташ

УЕФА определи реферите за първия мач на ЦСКА от Група L на Лига Европа - гостуването на Бешикташ на 16 септември. Главен съдия на мача на стадион Инюню в Истанбул ще бъде французинът Лоран Дюамел, с помощници брат му Стефан Дюамел и Кристоф Капели. Четвърти арбитър ще бъде Вилфред Биен, а двамата допълнителни съдии, които УЕФА продължава да налага, въпреки спора дали те са необходими са Оливие Тюал и Клемен Тюрпин, всички от Франция. За последно в Европа 41-годишният Стефан Дюамел свири реванша от плейофите за влизане в Шампионската лига между ...