09/03/10 18:40

Локо Пд и Видима си вкараха по три

Локомотив Пловдив и Видима направиха зрелищен хикс в контрола, играна в петък следобед. Пред около 600 зрители на стадиона в парка „Лаута” двата отбора завършиха 3:3. Първото попадение в срещата падна в 10-та минута. След продължителна атака пред наказателното поле на гостите, Карвальо върна топката към Костадин Гаджалов, който стреля с левия крак в долния ляв ъгъл на вратата на Видима, за да вкара за 1:0 в полза на „смърфовете”. Петнайсетина минути по-късно гостите от Раковски изравниха. В 26-та минута Емил Стоев се справи технично със защит...