09/04/10 23:37

Йордан Господинов: Съжалявам за гола, благодаря на колегите за победата

Стражът на Калиакра Йордан Господинов сподели причината за допуснатия гол. „Първата ни домакинска победа бе изстрадана с оглед на развитието на мача, заяви Господинов. Изцяло имахме инициативата в мача и го контролирахме. Едно странно стечение на обстоятелствата около 30-та минута позволи на отбора на Миньор да поведе в резултата. Нищо не съм подценил в тази ситуация. Просто топката падна в някаква ямка и не ме прехвърли, а премина вдясно от мен. И в един момент аз я чакам над мен, а тя мина встрани от мен. Това беше проблема. Казах и на момче...