09/11/10 21:40

Байерн и Вердер не си вкараха гол

Отборите на Байерн Мюнхен и Вердер Бремен не успяха да си отбележат гол в мач от третия кръг на немската Бундеслига. Двата тима завършиха 0:0 в среща, която се игра на Алианц Арена. Въпреки изпълненият със сериозен заряд мач, зрителите на съоръжението, а и пред телевизорите, не успяха да се насладят на попадения, което пък от своя страна остави и двата тима в средата на таблицата в Германия. През първото полувреме домакините бяха доста по-активният тим в срещата. На няколко пъти Франк Рибери излиза на добра позиция, но така и не намери мрежат...