09/12/10 19:09

Рапид загуби битката за Виена

Съперникът на ЦСКА в Група L на Лига Европа Рапид Виена загуби с 0:1 у дома в градското дерби срещу Аустрия Виена. Поражението бе второ поредно за тима на Петер Пакулт, който от 7 мача в австрийското първенство има 3 победи и 4 загуби, като заема 6-ото място в шампионата, който е с едва 10 отбора. Единствения гол на стадион Герхард Ханапи за гостите от Аустрия, които нямаха победа в последните си 4 мача, вкара Роналд Линц в 63-ата минута. Във дербито на Виена своя дебют направи бившият холандски национал Ян Венегоор оф Хеселинг, който дойде кат...