09/12/10 16:49

Трите мечки от Шумен шампион на Каменица ФЕНкупа 2010

„Трите мечки” – Шумен е отборът - шампион в осмото издание на Каменица Фенкупа 2010. Тази събота и неделя на стадион „Берое” - изкуствен терен, 24 отбора от цялата страна премериха сили в последните, решаващи мачове за титлата Национален шампион. «Трите мечки» Шумен извоюваха първото място в изключително оспорван двубой с «Бафана-Бафана» от Севлиево. Срещата приключи с краен резултат 7:6 след изпълнение на дузпи и равенство в редовното време – 1:1. На трета позиция се наредиха «Куршумите» от Троян, а на четвърта останаха «BMB» - Севлиево. Нац...