09/13/10 23:27

Ивелин Попов дебютира за Газиантеп при загуба от Галатасарай

Българският национал Ивелин Попов дебютира за новия си тим Газиантепспор при загуба от гранда Галатасарай. Гостите от Газиантеп отстъпиха на именития си съперник с минималното 0:1. Бившият футболист на Литекс започна мача като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути на мача. За съжаление обаче голаджията не успя да помогне на своя тим да стигне поне до равенството. В началото на втората част Попов получи и жълт картон. Единственият гол в двубоя, който се игра на стадион „Али Сами Йен” падна през втората част и бе дело на бившата зве...