09/14/10 23:44

Без Берба Юнайтед се издъни, Валенсия набута 4 гола на Иванков

Без българската си звезда Димитър Бербатов, Манчестър Юнайтед завърши наравно 0:0 срещу Глазгоу Рейджърс в първия си мач в тазгодишното издание на Шампионската лига. С. Сър Алекс Фъргюсън реши да даде почивка на своя голмайстор и го остави извън групата за двубоя, което явно му изигра лоша шега. В другия мач от групата, Валенсия победи Бурсаспор като гост с категоричното 4:0. Четирите гола за „прилепите” бяха вкарани във вратата на Димитър Иванков, който пази цял мач за турския шампион. Освен Бербатов, Сър Алекс Фъргюсън даде почивка и на друг...