09/18/10 21:00

Еспаньол и Майорка с домакински победи в Испания

Отборите на Еспаньол и Майорка записаха домакински победи в третия кръг на Примера дивисион. Каталунците се наложиха с 1:0 над Алмерия, докато футболистите на Майорка вкараха два безответни гола на Осасуна. Единственият гол за Еспаньол бе дело на Калехон във втората минута на втората част. За успеха на Майорка пък попаденията вкараха Кастро през първата част от дузпа и Де Гузман в заключителните секунди на мача. След първите два мача от третия кръг на Приемра дивисион Еспаньол и Майорка прогресираха с няколко места в подреждането. Еспаньол ве...