09/18/10 18:32

Илиан Илиев: Ако играем така и срещу Левски, не ни чака нищо добро

Старши треньорът на Берое Илиан Илиев заяви след загубата от Миньор Перник, че отборът не го чака нищо добро, ако играе по същия начин и срещу Левски. „Не мога да кажа, че сме се предали, но през първото полувреме имаше голям страх в нашия отбор и не използвахме напрежението, което имаше у домакините”, сподели специалистът. „А през второто полувреме ни вкараха два гола на контраатаки и вместо играчите на Миньор да бъдат по-притеснени, то такива бяхме ние. Миналата година- същата работа, като тогава ние бяхме с човек повече и ни вкараха три го...