09/23/10 01:16

Атлетико спря Валенсия за върха

Атлетико Мадрид спря победния поход на Валенсия, и измъкна 1:1 от гостуването си на „Местая”. Точката, която взеха „прилепите”, след три поредни победи в Примера дивисион, ги изравни с Реал Мадрид на върха, като и двата състава са с по 10 точки, но столичани са с по-добра голова разлика. Успех щеше отново да направи Валенсия едноличен лидер, но сега силите в челото отново са напълно изравнени. Атлетико Мадрид пък попадна в Топ 4, поне за малко, преди изиграването на последните срещи от четвъртия кръг в четвъртък. Шимао Саброса откри резултата ...