09/24/10 19:09

Националът Пеев с асистенция при равенство на Амкар

Отборът на Амкар Перм не успя да победи като гост Спартак Москва в мач от 22-я кръг на руското първенство. Участие в двубоя взеха и тримата български футболисти, като само Георги Пеев и Захари Сираков започнаха като титуляри и останаха до самия край на срещата. Капитанът на тима Мартин Кушев се появи съвсем за малко в заключителните минути на мача. Георги Пеев, който получи повиквателна от Лотар Матеус, отново направи мач на ниво, като записа и асистенция за едно от попаденията на Амкар. Гостите от Перм на два пъти повеждаха в резултата, но т...