09/24/10 08:59

Ходжсън остава спокоен, въпреки загубите на Ливърпул

Мениджърът на Ливърпул Рой Ходжсън остава спокоен, въпреки че неговият отбор е в много незавидна ситуация. „Червените” стигнаха дъното, след като загубиха от четвъртодивизионния Нортхемптън за Карлинг Къп. В първенството пък Ливърпул е на 16-о място със само една победа от 5 мача. „Септември е. Минимум до януари сме с тази група от играчи, може би даже по-дълго”, заяви Ходжсън. „Със сигурност не съм подготвен да кажа, че изведнъж ще почнем да мачкаме”. „Много играчи горчиво ще съжалявам, че не се възползваха от шанса, който им бе даден, но те...