09/25/10 18:48

Локо Пд разби Калиакра, Раймонди дебютира с гол в 33 секунда

Локомотив Пловдив разби с 5:0 Калиакра Каварна при домакинството си на стадион „Лаута” в мача от осмия кръг на А група. „Смърфовете” бяха категорични доминанти на терена и логично стигнаха до толкова убедителна победа, като тя можеше да бъде и с доста по-голям резултат. Мачът започна отлично за домакините, които поведоха още в 33-та секунда, когато Антон Димитров се опита да върне топката към Господинов, но Раймонди първи стигна до топката и след това я прати във вратата на Калиакра за 1:0. Шест минути по-късно в 7-та футболистите на Локомоти...