09/26/10 17:26

Мартин Петров: Разочаровани сме от пропуснатата победа

Крилото на Болтън Мартин Петров изрази разочарование от пропусната победа срещу Манчестър Юнайтед. Болтън на два пъти повеждаше в мача от 6-я кръг на Премиършип, а българският национал реализира втория гол за своя отбор. Освен това крилото записа и асистенция за първия гол на клубния си тим. "Червените дяволи" се добраха до равенството 2:2 с гол на резервата Майкъл Оуен. "Разочаровани сме, че не победихме, особено като се има предвид, че поведохме 20 минути преди края. Показахме, че имаме качества да играем успешно срещу силните отбори, което...