09/27/10 10:05

Спортинг не успя да победи Насионал

Спортинг Лисабон, съперник на Левски в груповата фаза на турнира Лига Европа, не успя да победи Насионал и завърши наравно 1:1 с отбора от остров Мадейра в среща от шестия кръг на португалското първенство. „Лъвовете” поведоха в резултата в 64-ата минута с попадение на резервата Карлос Салейро, който се разписа след центриране на Симон Вукчевич. Гостите стигнаха до скъпоценното равенство в 80-ата минута чрез Даниелсон, възползвал се от грешка в защитата на домакините. До края на срещата Спортинг опита да си върне преднината, но опитите за отб...