09/28/10 09:11

Юношите на Литекс победиха минимално Левски

Литекс победи с 1:0 лидера Левски в мач от поредния кръг на елитната юношеска група (1992). Безценният гол за ловчанлии отбеляза Янаки Смирнов в 75-ата минута. Ловчанлии имаха повече положения, но липсата на завършващ удар лиши момчетата на Николай Димитров-Джайч от по-изразителен успех. За "сините" играха четирима от първия отбор - вратарят Кирил Акалски, Майкъл Тевия, Лъчезар Балтанов и Калин Щърков. "Доволен съм от старанието на момчетата", коментира треньорът Димитров. Загубата бе втора от началото на сезона за столичани, които остават н...