10/02/10 20:53

Кишишев остана начело в Лига Едно

Брайтън & Хоув Албиън на Радостин Кишишев остана начело в Лига Едно след равенство 1:1 като гост на Транмиър Роувърс. Кишишев влезе в игра като резерва в 66-ата минута на мястото на Матю Спароу, в 77-ата минута получи жълт картон за неспортсменска игра. Брайтън поведе в резултата в 35-ата минута, когато се разписа Глен Мъри, а Аарън Кресуел изравни за Транмиър три минути преди последния съдийски сигнал. Тимът на Радостин Кишишев остана лидер в третия ешелон с 21 точки от 10 мача, докато Транмиър е 21-и с 10 точки, с три повече от последния Уолс...