10/02/10 18:48

Майнц със седма поредна победа в Германия

Отборът на Майнц 05 записа седми пореден успех от началото на сезона в Бундеслигата, след като надви Хофенхайм у дома с 4:2. Сами Алагуи успя да открие резултата в полза на Майнц 05 още във 2-та минута, реализирайки третия си гол от началото на сезона. Демба Ба все пак успя да изравни на 1:1 в 41-та минута. Шалай изведе отново Майнц напред в резултата с попадението си в 47-та минута, а в 59-та минута Холтби вкара третото си попадение от началото на сезона за 3:1. Сигурдсон намали на 3:2 в 64-та минута, но всичко за Хофенхайм приключи, когато в...