10/03/10 20:13

Лил излезе трети във Франция, продължава без загуба

Съперникът на Левски в Лига Европа Лил се изкачи до трето място във временното класиране на френското първенство, след успех с 3:1 над Монпелие в среща от осми кръг. Лил приема българския лидер на 21 октомври, а преди това го очаква гостуване на гранда Олимпик Лион. До момента Лил няма загуба в Лига 1. Първите две попадения за Лил в мача реализира Муса Соу, и двете паднали след асистенции на Адил Реми, в 19-та и 32-та минута. Между тези голове гостите от Монпелие върнаха един, в 23-та минута, дело на Оливие Жиро. Жервиньо оформи крайното 3:1 в...