10/03/10 15:25

Фъргюсън доволен от защитата и от Бебе

Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън остана много доволен от защитата си в мача срещу Съндърланд. Това бе поредното равенство за „червените дяволи” като гост от началото на сезона. Шотландският спец обаче разграничи нулевия хикс от събота с предишните. Това бе втори мач поред след двубоя с Валенсия в средата на седмица, в който Юнайтед не допусна гол в мрежата. Сър Алекс похвали и новото попълнение на „Олд Трафорд” Бебе, който вчера записа дебютни минути за клуба във Висшата лига. „Винаги гледаме на хикса като изпуснати две точ...