10/03/10 15:03

Ясен призна, че са пуснали Петков в почивка

Старши треньорът на Левски Ясен Петров призна, че капитанът на отбора Георги Петков е получил няколкодневна почивка. Вратарят очевидно не е в добро психическо състояние след мача със Спортинг Лисабон, който „сините” загубиха с 0:5. Още вчера съобщихме, че ветеранът не тренира с отбора на Левски. „Пуснахме Георги Петков в почивка от три-четири дни, за да се поуспокои”, лаконичен бе старши треньорът на Левски Ясен Петров. По всичко изглежда, че специалистът ще избира между Божидар Митрев и Кирил Акалски за титуляр в предстоящия мач със Сливен,...