10/05/10 08:41

Манчини към Тевес: Е** си майката

„Е** си майката”, с тези думи мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини се е обърнал към звездата на тима Карлос Тевес на полувремето на мача с Нюкасъл. В неделя, „гражданите” победиха с 2:1, но на почивката в съблекалнята се е разразил страшен скандал между италианския спец и аржентинския нападател, информират медиите в Англия. Изнервени от трудния развой на срещата, Манчини и Тевес са кръстосали словесни шпаги на полувремето. Мениджърът изразил разочарованието си от представянето на играчите си. Карлито пък отвърнал, че съставът не е наре...