10/10/10 20:00

Сърбия победи Италия и спечели бронз на Мондиала

Сърбия спечели бронза на световното първенство по волейбол, след като победи домакините Италия с 3:1 гейма. Сърбите започнаха срещата си повече от добре и на практика с лекота спечелиха мача, въпреки, че Италия успя да избегне разгромен позор с 3:0. Първият гейм италианците загубиха с 25:21, а втората част на срещата беше спечелена от западните ни съседи с 25:20. Третият гейм вървеше по изключително ползотворен начин за сърбите, които водеха с четири точки, но в крайна сметка "Адзурите" успяха да изравнят и да обърнат резултата, и спечелиха г...